Apie mus

Nuo 2006 m. UAB “Adomus” vykdo veiklą nekilnojamojo turto srityje Zarasų rajone. Šiuo metu esame vienintelė įmonė Zarasuose priklausanti Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijai (LNTAA).

ADOMUS – tai nekilnojamojo turto agentūra, teikianti profesionalias nekilnojamojo turto paslaugas Zarasų ir aplinkinuose rajonuose.

Mes Jums padėsime geriausiomis sąlygomis pirkti, parduoti, išnuomoti ar išsinuomoti butus, namus, komercines patalpas, sodus, sodybas, žemės sklypus ir kitą nekilnojamąjį turtą.

Padėsime įvertinti turtą, atlikti kadastrinius – geodezinius, topografinius matavimus, energetinį pastatų sertifikavimą, pakeisti žemės sklypų paskirtį ir pakonsultuosime kitais nekilnojamojo turto klausimais.

Teikiame teisines konsultacijas, rengiame visus turto pardavimui reikalingus dokumentus, išankstinę pirkimo-pardavimo sutartį, surenkame pažymas apie sumokėtas skolas komunalinių paslaugų įmonėms.

Norint parduoti nekilnojamąjį turtą, jo savininkui tereikia pasirašyti tarpininkavimo sutartį. Nutraukus sutartį arba pasibaigus jos galiojimui, klientas neturi nieko mokėti. Komisinis mokestis mokamas tik pardavus turtą.

ADOMUS misija – užmegzti su klientais ilgalaikius ryšius ir užtikrinti, jog jų nekilnojamojo turto operacijos bus atliekamos profesionaliai bei saugiai.

Norite įsigyti naują būstą ar kitą nekilnojamąjį turtą? Susisiekite su mumis ir gaukite iššamią informaciją apie nekilnojamo turto rinką, kainas ir esamą situaciją. Pas mus rasite platų pasirinkimą parduodamų būstų.

Norite parduoti savo nekilnojamąjį turtą? Mes padėsime nustatyti būsto tikrąją vertę ir pasirūpinsime galimų pirkėjų paieška, taip pat padėsime Jums saugiai sutvarkyti visus teisinius dokumentus.

Tiesiog norite pasitarti dėl savo nekilnojamojo turto? Susisiekite su mumis ir mes mielai atsakysime į visus klausimus.

NT agentūros ADOMUS savininkas ir vadovas Ernestas Jurevičius yra LNTAA sertifikuotas nekilnojamojo turto brokeris, turintis daugiau nei 10 metų patirtį nekilnojamojo turto verslo srityje.