Objektai

19.700EUR

3 kamb. butas Zarasų r. sav., Užtiltė, Žirgų g. -
Dusetos

Parduodamas šiuolaikiškai įrengtas 3 kambarių butas 4 aukšte Zarasų r. Užtiltėje, Žirgų g., netoli Sartų ežero. 78,53 kv. m. ploto butas pilnai rekonstruotas 2011 metais, po rekunstrukcijos bute negyventa, įrengta nauja el. instaliacija, vandentiekio ir nuotekų sistema, renovuota stogo danga, sudėti plastikiniai langai su roletais bei apsauginiais langų tinkleliais nuo uodų, šarvo durys. Šiuolaikiškai įrengta svetainė sujungta su virtuve, kurioje yra baras su kėdėmis, patogus virtuvės baldų komplektas su dujine virykle, gartraukiu, šaldytuvu. Bute įrengti 2 kambariai, net 13 kv. m. vonios kambarys, kuriame yra galimybė įrengti sauną. Vanduo ir nuotekos tiekiamas centralizuotai, šildymas centrinis, yra įrengtas 120 litrų karšto vandens boileris. Butui priklauso 5,12 kv. m. rūsys po namu, balkonas. Iki Sartų ež. apie 370 m., iki Dusetų miesto centro – apie 980 m., iki Zarasų m. – 30 km, Utenos – 35 km, Vilniaus – 130 km. Domina keitimas į NT Baltarusijoje, taip pat transporto priemones, įrangą ar kitą turtą. Svarstysime visus keitimo variantus.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

4.900EUR 3.700EUR

4 kamb. butas Zarasų r. sav., Dimitriškės, Šaltinių g. -
Zarasai

Skubiai parduodamas 4 kambarių butas šalia Zarasų miesto, Dimitriškėse, Šaltinių g. Butas yra antrame aukšte, bendrabučio tipo name name. Buto plotas 70,66 kv. m. ir 11,17 kv. m. bendro naudojimo patalpų. Yra balkonas, miesto tinklų vandentiekis, nuotekos, elektra, reikia remonto. Iki Griežto ežero apie 950 m., iki Zarasų miesto centrinės aikštės – 2,6 km., iki prekybos centro – 1,3 km. Iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 26 km., iki Visagino – 27 km., iki Utenos – 51 km., iki Vilniaus – 149 km., iki Kauno – 185 km.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

5.950EUR

PARDUOTA – 2 kamb. butas Zarasų mieste, Kauno g. -
Zarasai

Parduodamas dviejų kambarių butas Zarasuose, Kauno g., mediniame name. Parduodamo buto plotas 33,11 kv.m., yra 2 kambariai, virtuvė, nedidelis rūsys, palėpė. Kieme yra bendro naudojimo šulinys. Parduodamam butui priklauso kieme esanti lauko virtuvėlė, malkinė, lauko tualetas. Šiuo metu formuojamas žemės sklypas aplink pastatą su sodu, kurį pirkėjas galės nuomoti arba pirkti iš valstybės. Bute yra elektra, krosninis šildymas, prieš kelis metus pakeistos įėjimo durys, pakeistos lubos visuose kambariuose, parduodamas su baldais. Butas yra gražioje vietoje, gamtos apsuptyje, netoli teka Petrūniškės upė. Iki Zaraso ežero tik 240 m., iki Zarasų miesto centrinės aikštės – 1700 m., iki Zarasų apžvalgos rato – 1300 m., iki prekybos centro – 1400 m. Iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 29 km., iki Visagino – 24 km., iki Utenos – 47 km., iki Vilniaus – 145 km., iki Kauno – 180 km.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

3.900EUR

1 kambario butas Zarasų mieste, Aušros g. -
Zarasai

Parduodamas 1 kambario butas Zarasų mieste, Aušros g. (šalia Zarasų socialinės globos namų). Butas yra antrame aukšte, mediniame name. Buto plotas 25,34 kv. m. (18,84 kv. m. ir 6,50 kv. m. bendro naudojimo patalpų). Yra miesto tinklų vandentiekis, nuotekos, elektra, reikia remonto. Šildymą galima įsirengti autonominį kietu kuru arba elektra. Iki Zarasaičio ežero tik 90 m., iki Zarasų miesto centrinės aikštės – 1,8 km., iki prekybos centro – 1,7 km. Iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 29 km., iki Visagino – 23 km., iki Utenos – 49 km., iki Vilniaus – 145 km., iki Kauno – 180 km. Domina keitimas į žemę, mišką, ar kitą nekilnojamąjį turtą.  

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

12.900EUR

PARDUOTA – 3 kambarių butas Zarasuose, Vytauto g., pirmame aukšte -
Zarasai

Parduodamas 3 kambarių butas Zarasuose, Vytauto g., pirmame aukšte iš šešių. Namas 1986 m. statybos, mūrinis raudonų plytų, yra du atskiri įėjimai į laiptinę, gyventojai yra pritarę namo renovacijai. Buto plotas 60,20 kv. m., tualetas ir vonia atskirai, sandėliukas, du rūsiai (4,36 kv. m. ir 2,76 kv. m.), bute yra miesto tinklų vandentiekis, elektra, dujos, centrinis šildymas, apsaugos sistema, langai rytų – pietų pusėje. Bendru kaimynu sutarimu šio buto savininkai naudojasi antrame aukšte esančiu balkonu. Prie namo yra automobilių stovėjimo aikštelė, už 20 m. – IKI prekybos centras, už 150 m. – vaikų žaidimų aikštelė, už 350 m. yra progimnazija, sporto aiktštelė, stadionas, iki Griežto ežero apie 250 m., iki centrinės Sėlių aikštės apie 1,2 km.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduota]

11.970EUR

PARDUOTA – 2 kamb. butas Zarasų r. sav., Zarasai, P. Širvio g. -
Zarasai

Parduodamas 2 kambarių butas Zarasuose, P. Širvio g., ketvirtame aukšte iš penkių. Namas 1981 m. statybos, mūrinis, tvarkinga laiptinė, lauko durys su kodine spyna. Buto plotas 52,56 kv. m., yra erdvus balkonas, tualetas ir vonia atskirai, rūsys (4,38 kv. m.), bute yra miesto tinklų vandentiekis, elektra, dujos, centrinis šildymas. Gruodžio mėn. 1 kv. m. šildymo kaina buvo 0,95 Eur. Prie namo yra automobilių stovėjimo aikštelė, už 120 m. yra progimnazija, už 50 m. yra sporto aiktštelė, vaikų žaidimų aikštelė, IKI prekybos centras už 210 m., iki Griežto ežero apie 500 m.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

5.970EUR

PARDUOTA – 3 kambarių butas Užtiltėje 2 aukšte -
Dusetos

Parduodamas erdvus, šiltas 3 kambarių butas Zarasų r. Užtiltėje, Žirgų g., antrame aukšte. Namas 1987 m. statybos, tvarkinga laiptinė, ramūs kaimynai. Buto plotas 68,83 kv. m., yra erdvus balkonas, sandėliukas, tualetas ir dušas atskirai, rūsys (6,41 kv. m.). Kambariuose – laminuota grindų danga, el. vandens šildymo boileris.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduota]

29.700EUR

PARDUOTA – Zarasų m., S. Nėries g., 4 kambarių butas -
Zarasai

Parduodamas erdvus 4 kambarių butas Zarasuose, S. Nėries g., antrame aukšte. Namas 1995 m. statybos, renovuota laiptinė, name veikia bendrija. Buto plotas 93,77 kv.m., šiuolaikiškai įrengtas, šviesus, šiltas. Erdvus vonios kambarys su šildomomis grindimis, drabužinė, įrengta apsaugos sistema, šviesolaidinis internetas, plastikiniai langai, šarvo durys. Parduodamas su baldais ir buitine technika (įmontuojama kaitlentė, orkaitė, indaplovė, gartraukis, šaldytuvas, skalbyklė). Rūsys 3,18 kv. m.  

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduota]