Objektai

7.900EUR 6.950EUR

Namas Zarasų r. sav., Turmantas, Zarasų g. -
Turmantas

Zarasų rajone, Turmanto miestelyje, Zarasų g. parduodamas gyvenamasis namas su ūkiniais pastatais ir 16,45 a namų valdos sklypu. Namo plotas 46,32 kv. m., yra 3 kambariai, virtuvė, veranda. Namas rąstinis, šildymas krosninis kietu kūru. Namas yra ramioje, gražioje vietoje, sklype yra ūkiniai pastatai, pirtis, lauko tualetas, šulinys, daržas, sodas. Iki Zarasų miesto – 17,6 km, Visagino – 18,5 km, Vilniaus – 162 km.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

38.900EUR 34.900EUR

Namas Zarasų r. sav., Dusetos, Vilniaus g. -
Dusetos

Zarasų rajone, Dusetų mieste, Vilniaus g. parduodamas 2010 m. rekonstruotas gyvenamasis namas su 83,44 a namų valdos sklypu.

 (Du atskiri sklypai: 17,99 arų namų valda ir 65,45 arai be pastatų.) Namo plotas 116,47 kv. m., yra erdvi svetainė su židiniu, miegamasis, virtuvė, tualetas, vonios kambarys, katilinė, dvi verandos, galima įsirengti mansardą. Namas rąstinis, apmūrytas, šildymas centrinis kietu kūru, Vanduo ir nuotekos vietinės, elektra 25A trifazis, naujai sumūritas kaminas, židinys, kieto kuro katilas, elektrinis karšto vandens boileris, nauji pamatai, naujai pakeisti mediniai langai, naujos durys, mansarda nebaigta įrengti. Parduodama su visais baldais, buitine technika (šaldytuvas, viryklė, orkaitė, skalbyklė). Namas yra ramioje, gražioje vietoje, šalia tvarkingi kaimynai, patogus privažiavimas. Sklype yra šiltnamis, sodas, gėlynai, 2017 m. pastatyta pavėsinė, pradėta statyti pastogė automobiliui. Iki Sartų ež. ir Dusetų miesto centro – apie 550 m., iki Zarasų m. – 30 km, Utenos – 35 km, Vilniaus – 130 km. Namas nereikalauja papildomų investicijų, galima iškarto įsikelti ir gyventi. Domina keitimas į butą Kaune.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

14.950EUR

Namas Zarasų r. sav., Padustėlis -
Dusetos

Parduodama sodyba Zarasų r. Padustėlio k. Pušų g., netoli Dusetų, kurios garsėja Sartų žirgų lenktynėmis. Sodybai priklauso 150,55 kv. m. ploto gyvenamasis namas, daržinė, tvartas, garažas ir 27,6 arų namų valdos žemės sklypas. Name yra 4 kambariai, virtuvė, veranda, tualetas, vonios kambarys, sandėliukai, po visu namu yra erdvus rūsys, kuriame įrengtas centrinio šildymo katilas, name įvestas miestelio vandentiekis, nuotekos vietinės. Iki Sartų ež. ir Dusetų miesto centro – apie 980 m., iki Zarasų m. – 30 km, Utenos – 35 km, Vilniaus – 130 km. Geras, lygaus reljefo sklypas, gražus kraštovaizdis, tvarkingi kaimynai, geras privažiavimas. Sodyba tinkama ilsėtis, atostogauti arba gyventi.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

15.900EUR

Namas Zarasų r. sav., Dusetos, Vilniaus g. -
Dusetos

Zarasų rajone, Dusetų mieste, Vilniaus g. parduodamas gyvenamasis namas su ūkiniais pastatais ir 20,77 a namų valdos sklypu. Namo plotas 81,39 kv. m., yra 5 kambariai, virtuvė, veranda, galima įsirengti mansardą. Namas rąstinis, apmūrytas, šildymas krosninis kietu kūru. Namas yra ramioje, gražioje vietoje, šalia tvarkingi kaimynai, patogus privažiavimas. Sklype yra ūkiniai pastatai, lauko tualetas, du šuliniai, daržas, sodas. Iki Sartų ež. ir Dusetų miesto centro – apie 550 m., iki Zarasų m. – 30 km, Utenos – 35 km, Vilniaus – 130 km. Geras, lygaus reljefo sklypas, gražus kraštovaizdis, geras privažiavimas. Sodyba tinkama ilsėtis, atostogauti arba gyventi Dusetose, kurios garsėja Sartų žirgų lenktynėmis bei nuostabia gamta.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

26.900EUR

PARDUOTA – Namas Zarasų mieste, K. Donelaičio g. -
Zarasai

Zarasų mieste, K. Donelaičio g. parduodamas gyvenamasis namas su ūkiniais pastatais ir 19,88 a namų valdos sklypu. Namo plotas 81,45 kv. m., yra 5 kambariai, erdvi virtuvė. Name yra centrinis šildymas kietu kūru, elektra. Šią vasarą namui bus pajungtas miesto vandentiekis ir nuotekos. Sklype yra pirtis, kiemo rūsys, malkinė, garažas, šulinys, lauko tualetas, daržas, sodas. Iki Zarasų miesto centrinės aikštės – 950 m., iki Zaraso ežero Didžiosios salos – 1100 m., iki prekybos centro – 700 m. Iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 27 km., iki Visagino – 25 km., iki Utenos – 49 km., iki Vilniaus – 145 km., iki Kauno – 180 km.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

26.700EUR 22.900EUR

Namas Zarasų mieste, Šiaulių g. -
Zarasai

Zarasų mieste, Šiaulių g. parduodamas gyvenamasis namas su ūkiniais pastatais ir 31,66 a namų valdos sklypu. Namas yra vaizdingoje vietoje, pro langus atsiveria gražūs vaizdai į Zaraso ežerą. Namo plotas 111,50 kv. m., yra 7 kambariai, šildymas krosninis. Yra įrengtas naujas elektros įvadas (trifazis), miesto vandentiekis ir nuotekos. Erdviame sklype yra didelis derlingas sodas, keli ūkiniai pastatai, garažas, pirtis, pavėsinė, metalinis šiltnamis. Iki Zaraso ežero tik 127 m., iki Zarasų miesto centrinės aikštės ~ 700 m., iki Zaraso ežero Didžiosios salos ~ 700 m., iki prekybos centro ~ 600 m. Iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 27 km., iki Visagino – 23 km., iki Utenos – 49 km., iki Vilniaus – 145 km., iki Kauno – 180 km.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

69.900EUR

Namas Zarasų mieste, Žemaitės g. -
Zarasai

Vaizdingoje vietoje, kurortiniame Zarasų mieste, Žemaitės g. parduodamas pilnai įrengtas namas su 10,42 aro sklypu. Iš namo kiemo ir pro langus atsiveria vaizdas į Zaraso ežerą ir Didžiąją salą, kuri garsėja kaip Lietuvos vasaros renginių sostinė. Dviejų aukštų namo plotas 166,70 kv. m., yra 5 kambariai, virtuvė, vonia ir tualetas yra kiekviename aukšte, erdvus net 103 kv. m. rūsys, kuriame įrengtas jaukus pobūvių kambarys su židiniu, pirtis, dušas, tualetas, dirbtuvės, katilinė bei patogios produktų sandėliavimo patalpos. Prieš metus renovuota katilinė, pajungtas naujas modernus kieto kuro katilas Atmos 40 kW, name įrengti reguliuojami radiatoriai. Šalia namo yra erdvus garažas. Yra pastatytas atskiras ūkio pastatas – garažas, kuriame galima laikyti antrą automobilį ar naudoti kitai veiklai (pvz. nedidelėms autoremonto dirbtuvėms), antrame aukšte galima įrengti svečių kambarį. Sklype yra daržas, derlingas sodas, dekoratyvinis baseinas, gražiai sutvarkyta aplinka, teritorija aptverta metaline tvora. Iki Zarasų miesto centrinės aikštės tik 1,2 km., iki Zaraso ežero Didžiosios salos – 1,1 km, iki prekybos centro – 1,2 km. Iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 27 km., iki Visagino – 25 km., iki Utenos – 49 km., iki Vilniaus – 145 km., iki Kauno – 180 km. Patrauklus variantas gyvenimui, poilsiui ar apgyvendinimo paslaugų teikimui kurortiniame krašte.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

36.900EUR

Namas Zarasų mieste, K. Donelaičio g. -
Zarasai

Zarasų mieste, K. Donelaičio g. parduodamas gyvenamasis namas su ūkiniais pastatais ir 25,96 a namų valdos sklypu. Namo plotas 64,75 kv. m., yra 3 kambariai, virtuvė, vonia ir tualetas. Prieš keturis metrus dalis namo buvo suremontuota, įrengta nauja el. instaliacija, apšiltintos lubos. Name yra krosninis ir elektrinis šildymas, elektra, vietinis vandentiekis ir nuotekos, vonioje yra karšto vandens boileris. Šiais metais namui bus pajungtas miesto vandentiekis ir nuotekos. Sklype yra atskiras 25,86 kv. m. ūkinis pastatas, kuriame galima įsirengti pirtį, 15,98 kv. m. kiemo rūsys, malkinė, 31 kv. m. garažas, daržas, sodas. Yra parengtas naujo gyvenamojo namo projektas su garažo rekonstrukcija ir gautas statybos leidimas. Sklypo ilgis palei gatvę yra 44,3 m. todėl lengvai galima skaidyti į du mažesnius sklypus. Iki Zarasų miesto centrinės aikštės – 950 m., iki Zaraso ežero Didžiosios salos – 980 m., iki prekybos centro – 700 m. Iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 27 km., iki Visagino – 25 km., iki Utenos – 49 km., iki Vilniaus – 145 km., iki Kauno – 180 km.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

29.900EUR

Namas Zarasų miesto centre, Sinagogos g. -
Zarasai

Parduodamas namas Zarasų miesto centre, Sinagogos g. su 4,71 arų sklypu, iš kurio atsiveria vaizdas į Zaraso ežerą ir Didžiąją salą, kuri garsėja kaip Lietuvos vasaros renginių sostinė. Namo plotas 61,30 kv.m., yra 3 kambariai, virtuvė, vonia ir tualetas, trys rūsiai, dvi verandos. Name yra židinys, dvi krosnys, elektra, miesto vandentiekis ir nuotekos, vonioje yra karšto vandens boileris, kambariuose – elektriniai radiatoriai. Galima įsirengti antrą namo aukštą. Kartu parduodami du sandėliukai ir dalis gretimo sklypo (72/547 iš 5,47 aro). Juose galima laikyti malkas arba įsirengti garažą. Sklype yra daržas, nedidelis sodas, šiltnamis, yra įvažiavimas automobiliui. Iki Zaraso ežero tik 160 m., iki Zarasų miesto centrinės aikštės – 250 m., iki Zaraso ežero Didžiosios salos – 450 m., iki prekybos centro – 400 m. Iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 28 km., iki Visagino – 25 km., iki Utenos – 49 km., iki Vilniaus – 147 km., iki Kauno – 183 km. Patrauklus variantas gyvenimui, atostogoms ar poilsiui kurortiniame krašte.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]

13.900EUR

PARDUOTA – Pusė namo Zarasuose, Šiaulių g. -
Zarasai

Parduodama pusė namo Zarasuose, Šiaulių g. ir pusė 7,56 arų žemės sklypo. Parduodamos namo dalies plotas 50,9 kv.m., yra 4 nedideli kambariai, virtuvė, nedidelis rūsys. Name yra elektra, krosnis, yra galimybė prisijungti prie miesto vandentiekio (kitoje namo pusėje yra vandentiekis ir nuotekos), galima įsirengti antrą namo aukštą. Sklype yra bendro naudojimo šulinys. Parduodamai namo daliai priklauso du mediniai ūkiniai pastatai, yra platus įvažiavimas automobiliui. Su kitos namo dalies savininku yra sudaryta pastatų ir sklypo naudojimo tvarkos sutartis, patvirtinta notaro.

Paskelbė Ernestas Jurevičius, Adomus [Parduodama]